February 20, 2019 - No Comments!

Modele twarzy

Urodził się w 1992 Roku w Radomiu. Ma 186 cm wzrostu, Wymiary 94-74-81, jasnobrązowe àïïàðàòà i Zielone oczy. Jego cechą charakterystyczną jest nos, qui prestiżowy Portal Models.com nazwał arystokratycznym, ponadprzeciętnym i orlim. W 2012 Roku Anatola Modzelewskiego okrzyknięto jednym z Najlepiej zapowiadających się modeli sezonu. W uzasadnieniu napisano, że "à Chłopak, obok którego nie Można przejść obojętnie". Ne Listy osiągnieć Anatol Może dopisać Udział w jednym z odcinków ostatniej edycji programu "Top Model". Oto, Jak wspomina te przygodę: "po raz Pierwszy w Top Model występowali także panowie. Jak pamiętamy z poprzednich edycji, za KAŻDYM razem pojawiały się Modelki, które pomagały młodym uczestniczkom najważniejszym się Choć durer trochę z pracą w tej branży. Programu producenci, chcą conserver równowagę, zaproponowali mi występ w jednym z odcinków.

Fragment z moim udziałem kręcony był na lotnisku propose na Bemowie, un towarzyszyła mi Zuza Bijoch. Naszym zadaniem było pomagać uczestnikom pozować w trudnych warunkach ". Przygodę z modelingiem Anatol rozpoczął w 2012 Roku w Warszawie, Dokąd przeprowadził się na Studia. Wypatrzył Go Łukasz Stępień, właściciel Agencji modèles Panda. Zaproponował próbne zdjęcia, które Następnie trafiły do paru Zagranicznych Agencji. Spodobały się. W Ten sposób kilka Agencji, m.in. w Paryżu, londynie, Mediolanie i Berlinie, wyraziło chęć reprezentowania Polaka.

Anatol opowiada, że potrzebne MU było portfolio, Więc zorganizowano MU kilka sesji zdjęciowych z uznanymi polskimi fotografami. Zdjęcia trafiły na różne portale internetowe. Je lawina ruszyła. Także przeczytaj: Najprzystojniejsi mężczyźni z tatuażami! Zobacz galerię znanych mężczyzn z rysunkami na ciele Kolejny sukces naszego rozmówcy à angaż do modowych edytoriali. Zdjęcia Anatola ukazały się w takich magazynach Jak: "Esquire Espagne", "l`officiel Italia", "l`officiel de Singapour", "Dazed & confus", "Fucking Young!", "le plus grand" i Wiele innych. Programme wsppracuje z podczon do komputera kamer. Rozpoznań je ludzk Twarz na przesyanym przez ni obrazie i praktycznie w czasie rzeczywistym Pozwala na stworzenie na jego podstawie trjwymiarowego modelu. Operacja zajmuje rednio 1, 2 sekundy. Po dwóch latach spędzonych na Wybiegu Anatol przyznaje-Choć durer zaznacza jednocześnie, że ciężko MU oceniać samego siebie-że jego position w branży jest dość mocna.

ALE zaraz dodaje: "wiem na Pewno, że może być jeszcze lepiej. Cały Czas ciężko pracuję, Żeby osiągnąć jeszcze więcej wzmocnić te pozycję nie tylko w Polsce, ALE także za granicą ". Teraz Zombie Boy ma poważnego konkurenta! W jego ślady idzie bowiem 24-Letni kanadyjski modèle vin Los, qui także Może pochwalić się tatuażami na łazience ciele, twarzy i Głowie.

Published by: gianni57

Comments are closed.